Lektoři

LEKTORKY MINIŠKOLKY ROSNIČKA

   MIROSLAVA ŠMARDOVÁ - HLAVNÍ LEKTORKA

Miroslava Šmardová se narodila v Brně. Vystudovala obchodní akademii. Od roku 1999 se naplno věnuje aktivitám dětí různých věkových kategorií. V centru Žirafa v Brně Obřanech vede již několik let cvičení rodičů s dětmi. V roce 2003 založila folklorní soubor Slavíček, později i taneční skupinu Crazy Pompons. Všechny taneční a pohybové týmy spadají pod její klub Taneční - klub - Mirka. V roce 2013 zahájila spolupráci s DK Medlánci, jako hlavní lektorka v miniškolce Rosnička a hlavní lektorka tanečních skupin. Každoročně se podílí na organizaci tanečních příměstských táborů v Brně Medlánkách a Bílovicích nad Svitavou. Úspěšně absolvovala školení metodiky pohybových her kojenců a batolat a kurz pečovatelky o děti do 15 let věku, včetně handicapovaných.

Má tři děti a její heslo zní- s úsměvem jde vše lépe.

   Mgr.MARCELA SOUŠKOVÁ

Narodila se v Třebíči. Vystudovala učitelství matematiky a fyziky na Masarykově univerzitě v Brně, poté pracovala jako učitelka na základní škole a gymnáziu v Brně. Po mateřské dovolené se věnovala soukromému hlídání malých dětí, vede kroužek pro medlánecké děti a v létě organizuje dětský tábor. Je maminkou syna Toníka.                                         

  Dipl.fyz. ZDEŇKA BRABCOVÁ

 Narodila se v Brně. Vystudovala střední zdravotnickou školu v Brně, obor dětská sestra a následně vyšší odborné studium, obor diplomovaný fyzioterapeut. Dlouhou dobu působila jako au-pair ve Vídni. Dva roky působila jako lektorka v miniškolce v dětském klubu Kenny v Brně. Je zakladatelkou dětského klubu Medlánci. V dětském klubu vede středeční cvičeničko pro děti, je lektorkou v miniškolce.

Je maminkou tří dětí (Kubíka, Lucinky a Zuzky).